Tootekataloog

Trimmerid

Trimmerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Makita, Oleo-Mac, Bosch, STIGA, Grizzly kaupa. Hinnad algavad 29,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 104 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Toote filter Puhasta

Hind
29 996
Tootja
rohkem ... vähem ...
Niiduki tüüp
rohkem ... vähem ...
Lõikelaius
10 cm 46 cm
Lõikepinna vahemik, m2
rohkem ... vähem ...
Korjab muru
rohkem ... vähem ...
Multšimine
rohkem ... vähem ...
Muruniiduki tüüp
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid


Muru niitmine parandab õue välimust, kuid just viimistlus tõstab selle heast fantastiliseks – ja on alasid, kuhu niiduk lihtsalt ei ulatu. Siis tulevad kasuks nöörtrimmerid (tuntud ka kui umbrohusööjad või umbrohulõhkujad).

Siiski on palju keerukamaid detaile, mida võiksite kaaluda, et tagada teie aia parim väljanägemine ja te ei kulutaks tervet varandust hooldusseadmetele. Avastage siit BigBoxist mõned kõige olulisemad aiatööriistad, trimmerid ja muruniidukid, mida vajate oma muru ja selle välimuse parandamiseks.

Trimmerid

Trimmerid võimaldavad teil hooldada kohti, kuhu muruniiduk kergesti ligi ei pääse. Need on kasulikud muruosadele, mis jooksevad mööda aiajoont või kasvavad vastu kodu või puid. Nii muruniidukit kui ka nöörtrimmerit kasutades on maastikku tunduvalt lihtsam vormis hoida. Nöörtrimmeriga saate ka õrnade lillepeenarde ümbert ettevaatlikult lõigata või käsitleda rasket rohtu või umbrohtu, mis muidu võib niiduki lämmatada.

Mõned nöörtrimmerite tüübid sisaldavad lisasid, mida saab kasutada erinevate haljastustööde jaoks. Nöörtrimmeri tarvikuid saab osta, et muuta trimmer servalõikajaks, võsalõikuriks, kultivaatoriks, puhuriks, pühkimismasinaks, hekitrimmeriks või teivasaagiks.

Kasutuslihtsus on muru pügamisel üks tähtsamaid kaalutlusi – ja trimmerid aitavad teil selle eest kergesti hoolitseda. Muru servade pügamiseks kuluv aeg sõltub selle suurusest ja võib ulatuda mõnest minutist enam kui poole tunnini.

Ergonoomiline disain, kerge kaal, kallutatav pea ja ühtlane tasakaal on mõned murutrimmerite omadused, mis muudavad nende kasutamise lihtsamaks. Elektrilised nööritrimmerid tekitavad vähe müra; üldiselt on nööri keerlemise heli ja lõikeheli kõige kuuldavamad komponendid. Tavaliselt ei pea need trimmerid kuulmiskaitset kandma, kuna need on palju vaiksemad kui nende gaasimootoriga analoogid. Gaasitrimmerite ja mõnede elektriliste trimmerite puhul on vaja kuulmiskaitset. Need on võimsamad ja nõuavad rohkem jõudu raskemate välitööde tegemiseks.

Võtke oma aia üle täielik kontroll ja vaadake parimaid siin BigBoxis saadaolevaid trimmereid ning veenduge, et saate ainult parima hinna ja kvaliteedi suhte!

Muruniiduk akuga

Elektrilisi nöörtrimmereid on lihtsam kasutada ja hooldada kui gaasiversioone. Elektrilise trimmeri mootor tekitab ka vähem müra, vibratsiooni ja saasteaineid kui gaasimootor.

Juhtmeta trimmerid on kaasaskantavamad kui juhtmega versioonid. Võite neid toita ka liitiumioonakudega, mille nimipinge on vahemikus 40–80 volti, mis annavad suurema võimsuse kui madalama pingega akud. Selle toiteallikaga saate tegeleda suuremate projektidega. Laadimisajad varieeruvad olenevalt akust ja laadijast vähem kui tunnist mitme tunnini.

Juhtmega trimmerid annavad pidevat võimsust, ilma et oleks vaja laadimist või akuga kaasasolevat lisaraskust. Nende jaoks on vaja kasutada pikendusjuhet, mis piirab tööala suurust. Kui teie hoovis on puid või muid takistusi, võib seda juhet olla raske hallata.

Makita muruniidukid

muruniidukid on õue hooldamisel ja muru hooldamisel hädavajalik varustus ning kas tahate lihtsalt hoida oma muru võsastunud metsniiduks või soovite korralikku ja hoolitsetud muru, mida naabrid kadestavad, on mõned asjad peaksite enne ostmist läbi mõtlema. Lugege meie täielikku ülevaadet kõigist saadaolevatest muruniidukitest, et teada saada kõike, mida muruniidukite kohta on vaja teada ja milline mudel sobib teie õue, eelarve ja spetsifikatsioonidega kõige paremini.

Makita, mis on üle maailma tuntud oma kvaliteedi ja loovuse poolest elektritööriistade sektoris, omab ka välienergia turul pikka ja põhjalikku ajalugu. Nende teadmised juhtmeta elektritööriistade tööstuses on aidanud välja töötada ühe kõige ulatuslikuma akutoitel aiavarustuse valiku, millel on madal müratase, nullheited ja mis sobivad ideaalselt nii professionaalsetele maastikukujundajatele kui ka kodukasutajatele. Tutvuge parimate BigBoxis saadaolevate muruniidukitega ja nautige parimat hinna ja kvaliteedi suhet!