Informacija
Tootekataloog

TV tarvikud

TV tarvikud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu HQ, eSTAR, One For All, Philips, LG kaupa. Hinnad algavad 3,47 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 165 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

TV tarvikud

Teler mängib paljude inimeste igapäevases elus väga suurt rolli. Televiisori soetamine ei ole kindlasti selline ost, mida tehakse läbimõtlemata ja erinevaid variante kaalumata. Inimeste soovid ja vajadused seoses televiisoritega on erinevad - mõningad soovivad televiisorit, millel on maksimaalselt erinevaid funktsioone ja võimalusi. See aga tähendab seda, et mida rohkem on teil televiisoril funktsioone, seda suuremaks võib osutuda teie vajadus erinevate tarvikute osas. Arvestades, et televiisorid on tänasel päeval nii palju arenenud ja funktsionaalsed võib jääda mulje, et sellist asja nagu antenn enam vaja ei olegi - suures pildis mõningatel juhtudel ei olegi. Kui te ei ole kindel kas vajate telerile lisaks ka antenni või ei tea millist antenni valida, siis võta kindlasti ühendust veebipoega. Üheks oluliseks ja tuntuimaks tarvikuks on kindlasti ka erinevad digiboksid. Need jõuavad teie koju peamiselt läbi teenusepakkuja ja neid ise eraldi ostetakse vähe. Küll aga on Apple Eesti turule jõudnud Apple TV seadmega, mis võimaldab kasutada Apple TV platvormil pakutavat sisu oma elutoas, oma suurelt teleriekraanilt. Samuti annab see teile kindlasti võimaluse nautida erinevaid rakendusi oma telerist. 

Erinevad tarvikud

Nagu juba öeldud, siis televiisorid on tänaseks nii tehnoloogiliselt arenenud ning funktsionaalsed, et seda on võimalik hõlpsalt ühendada erinevate seadmetega. Kui te olete otsustanud nutiteleri ehk Smart TV kasuks, siis tasub mõelda sellele, et kas vajad parimaks toimimiseks näiteks lisakaablit, et teler ühendada otse ruuteriga, tagamaks stabiilne internetiühendus. Seda lisatarvikut võib pidada nii öelda oluliseks ja vajalikuks lisaks, küll aga on televiisoritele erinevaid lisatarvikuid, mis on pigem mugavuse taga ajamiseks või endale lisavõimaluste tekitamiseks. Üheks võimalikuks sisustuselemendiks on võimalik soetada enda teleri TV raam, me teame enamasti mida tähendab seinakinnitus, kuid teleri raam on pigem võõras. Tegemist on võimalusega, mis aitab teil luua ümber teleri ilusat raami, mis mõne raamitüübiga võib jääda justkui seinal paistma seinamaalina. Nagu juba öeldud, siis see pigem on ehk veel võõras lisatarvik, mida endale soetada. Sellele vaatamata on raame juba praegu erinevate võimalustega. Näiteks LG pakub telerile raami, mis on kokku integreeritud kõlaritega. Kes soovib saavutada paremat helikvaliteeti - tasub sellele tarvikule kindlasti mõelda. 

Mugavusseadmed

Kõik on ilmselt kursis ja teadlikud, et telerit soetades kuulub komplekti ka teleri pult, millega on võimalik telerit kasutada. Paljudele on võibolla võõras, et tänasel päeval on suurt kõneainet pakkumas selline tarvik nagu kaugjuhtimispult. Tegemist on universaalse puldiga, mis võimaldab teil hõlpsalt ühe puldiga juhtida kõiki oma elutoas olevaid seadmeid. Philips on näiteks üheks tootjaks kes pakub erinevaid mitmekülgseid ja funktsionaalseid kaugjuhtimispulte. Uusimad neist töötavad suurepäraselt ka näiteks SoundBar kõlarite või uusimate ja populaarsete voogedastus seadmetega nagu näiteks Roku või Apple TV. Kaugjuhtimispulte on samuti seinast seina näiteks erinevad puldid oma nuppude suuruse puhul. On kallimaid ning odavama hinnaklassi pulte. Ka siinkohal ei tasuks ära unustada, et kui olete otsustanud soetada kaugjuhtimise puldi, siis tasuks valida selline, mis ühildub maksimaalsel arvul seadmetega, et see tõesti muudaks teie erinevate seadmete kasutamise lihtsamaks ehk teil oleks tõesti võimalik ühe puldiga juhtida kõiki elutoas olevaid seadmeid. 

Erinevad tootjad

Nagu juba öeldud, siis erinevaid tarvikuid on seinast seina, neid pakuvad erinevad tootjad ja eks lõppkokkuvõttes on see teie enda otsus milliste kriteeriumite alusel mingid valikud ja ostud ostate. Oma lisamugavuste maksimaliseerimiseks tasub tõesti jälgida pigem selliseid seadmeid, mis tõesti muudavad teie elu ja seadmete kasutamise mugavamaks. Ei tasu ära unustada, et erinevad tootjad pakuvad erinevaid lisatarvikuid, kuid tihtipeale sobivad need seadmed ainult sama margi seadmetega. Näiteks Sony puldid on sellised, mis ühilduvad ainult Sony seadmetega. Ehk siis kui teie elutoas on erinevate tootjate toodangut, siis tasuks otsida sellised abivahendid, mis on universaalsed ning ühilduvad kõikide elutoas olevate seadmetega, olenemata tootjast.