Informacija
Tootekataloog

TV-, video-, heli- ja fototehnika

Televiisorid ja audio

Telerid ja nende tarvikud on pidevalt aktuaalsed ning kõik inimesed soovivad omada kvaliteetseid tooteid. Õnneks saate meie laiast valikust rahuldada kõik enda televiisori ja audio vajadused. Meie valikust leiate väga palju erinevaid tooteid ning oleme kindlad, et teie jaoks on olemas kõik vajalik. Sõltumata, kas soovite osta uut telerit, kõrvaklappe või hoopis muud helitehnikat. Alguses võib tunduda küll toodete vahel orienteerumine keeruline, kuid tegelikult tuleb see kõik enda jaoks rahulikult läbi mõelda. Kindlasti on teie majapidamisse vaja telerit, kuid kas võiks lisaks olla ka kodukino jaoks mõeldud süsteemid? See jääb juba teie enda otsustada, kuid järgnevalt vaatame, millisteks erinevateks toodeteks on võimalik antud kategooriat jagada.

Kõrvaklapid

Paljude inimeste jaoks on muusikal väga suur tähendus. Olgu selleks siis inspiratsiooni hankimine või hoopis enda motiveerimine midagi tegema. Samuti kuulatakse palju muusikat sportides või looduse matkates. Sõltumata teie eelistustest on meil olemas kõik vajalikud tooted. Saadaval on näiteks väikesed nööpkõrvaklapid, mis on peas praktiliselt märkamatud ning äärmiselt mugavad. Inimesed, kes eelistavad paremat heli kvaliteeti ning mürasummutust peaksid pilgud pöörama suurte kõrvaklappide poole. Oma olemuselt on tegemist toodetega, mis püsivad ideaalselt peas ning edastavad maksimaalselt kvaliteetset heli. Küll aga ei ole selliste klappidega eriti mugav trenni teha. Valikuid on palju, ning saate toodetega juba ise täpsemalt tutvuda.

Projektorid

Järjest populaarsemaks on muutumas projektorite kasutamine telerite asemel. Antud toodete müük on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud ning hetkel ei paista ka lõppu tulevat. Võib küll tunduda, et projektori kasutamine teleri vaatamiseks on keeruline, kuid tegelikult on kogu protsess väga lihtne. Ühendate vajalikud seadmed elektrivõrku, ning toimetate sarnaselt nagu teleriga. Küll aga on teil vaja pisut mõelda ka enda siseinterjööri peale. Projektoriga saate tekitada väga suure pildi ning selle jaoks on vaja ka sirget ühetoonilist seina või kardinat. Vastasel juhul võib pilti olla pisut keeruline ning häiriv vaadata. Samas on tegemist lahendusega, mis võidab nii mõnegi tuttava südame ning teie kodu peetakse innovatiivseks.

Muusikakeskused

Muusikakeskused aitavad tagada teile meeldiva muusika. Saate kuulata enda lemmikuid artiste või hoopis audioraamatuid – valik on teie. Loomulikult on võimalik muusikat lasta ka nutiseadmest või telerist, kuid helikvaliteet on aspekt, mis saab määravaks. Kui hindate kvaliteetset muusikat, siis on kindlasti mõistlik hankida endale muusikakeskus. Enne ostu tasub enda jaoks selgeks mõelda, milliseid funktsioone vajate ning sellest lähtuvalt valida endale ka sobivad tooted. Näiteks on mõned muusikakeskused võimalik mugavalt ühendada nutikodu seadmetega ning need omavahel korrektselt tööle panna.

Korduma Kippuvad Küsimused

Paljude inimeste jaoks võib tunduda teler või muu audio lahendus igapäevane, kuid siiski on meie hulgas palju selliseid kellel tekib küsimusi. Oleme vastanud kõige populaarsematele küsimustele ning soovime neid ka teiega jagada.

·         Milline televiisor on parim?

Parim televiisor on kindlasti suuruse poolest õige ning vastab teie ootustele. Kuna funktsioone on äärmiselt palju, siis peate enne selgeks tegema, mida üldse telerilt ootate.

·         Miks valida endale kodukino lahendus?

Sellisel viisil saate kodust lahkumata nautida parimaid filme või saateid. Heli kvaliteet on oluliselt kõrgem ning teile jääb mulje nagu oleksite päris kinosaalis.

·         Kui tihti pean vahetama projektis olevat lampi?

Igal projektorilambil on erinev tööaeg. Kindlasti tasub juhendist lugeda kestvuse kohta ning lähtuvalt sellest langetada ka oma otsus.