Informacija
Tootekataloog

USB mälupulgad

USB mälupulgad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu SanDisk, Kingston, ADATA, No-Name, Silicon Power kaupa. Hinnad algavad 4,31 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 655 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

USB mälupulgad

Mälupulkasid kasutatakse andmete ja failide hoiustamiseks. Mälupulgal saab hoiustada oma lemmik filme, muusikat, saateid ja ka pilte ning neid kergesti ühest seadmest teise tõsta. Mälupulkasid on väga lihtne kasutada kuna need ühenduvad teie elektroonikaseadmetega USB-porti kaudu. USB mälupulkasid saab ühendada laua- ja sülearvutiga, tahvelarvutiga, telekaga ja ka teiste seadmetega. USB mälupulkasid on ka väga turvaline ja lihtne kasutada ja saate kõiki oma andmeid seal hoiustada. Mälupulkasid toodavad väga paljud erinevad ettevõtted nagu Dell, HP, Philips, Kingston ja paljud teised tuntud firmad. 

Mälupulga kasutamine

Mälupulkasid on väga lihtne kasutada ning nendes oma andmeid hoiustada kui ka transportida ühest seadmest teise. Mälupulgad on tänapäeval väga erinevate suurustega ning pisikesi mälupulkasid on väga lihtne endaga kaasas kanda. USB mälupulkasid on väga kerge ühendada kõigi oma seadmetega ning jagada oma lemmik filme ja pilte ka teistega. Mälupulgad on tehtud väga mugavaks ning lihtsaks ning need võimaldavad meil salvestada kõik vajalikud failid ühte kohta ning nendele igal ajal ligi pääseda. Mälupulga kasutamises ei ole mitte midagi keerulist ning sellega saavad hakkama kõik, lihtsalt tuleb ühendada USB mälupulk oma nutiseadmesse, et sealt oma pildid, muusika, filmid ja muud failid kätte saada.

Milline mälupulk valida

Mälupulkasid on väga erinevaid nii mälumahu kui ka välimuse poolest. Enamus tänapäeva mälupulgad on väga ilusa disainiga ja väga kerged ning neid on hea endaga kaasas kanda, kinnitada oma võtmehoidja külge või panna kasvõi rahakotti. Mälupulka valides peaks mõtlema, mis suuruses mälupulk oleks kõige mõistlikum valik, et kõik vajalik sinna ikka ära mahuks. Enamus inimesed valivad endale keskmise mälumahuga mälupulga, kas 32GB või pisut suurema 64GB. Inimestele, kes tahavad mälupulka kasutada ainult töö või kooliga seotud tekstifailide salvestamiseks ja transpordiks, siis sobib ka suurepäraselt 4GB suurune mälupulk. Suuremat mälu nõudvad failid vajavad aga suurema mahutavusega mälupulka, kuhu saab panna suurema resolutsiooniga pilte ja ka filme. Väga hea oleks näiteks 128GB suurune mälupulk, kuid on ka suuremaid. Praegusel ajal on suurim mälupulga suurus 256GB, kuhu mahuvad ära nii filmid kui ka teised vajalikud failid. Kindlasti võiks valida kohe suurema mälupulga, et ei oleks vaja pidevalt uut osta ning kindlasti muutuvad mälupulgad aastatega veelgi paremaks ja on võimalik osta veelgi suurema mäluga USB mälupulkasid. 

Mugav ja turvaline

Mälupulkasid on väga mugav ja lihtne kasutada, kuid peale selle on need ka väga turvaline valik, kaitsmaks oma andmeid ja erinevaid faile. Kuna USB mälupulk on eraldiseisev seade, siis võõrad sellele nii kergesti ligi ei pääse. Lisaks on ka olemas mälupulkasid, millele on võimalik peale panna parool, et kaitsta oma andmeid veelgi paremini. Mälupulgad on ka väga väikesed, mis võimaldab neid hoiustada turvalises kohas ja ka endaga mugavalt kaasas kanda. Oma andmetele ja failidele saate aga kergesti ligi ning saate vajadusel oma mälupulgal olevaid faile ka teistega jagada. Mälupulkasid on ka väga huvitava disainiga ning mitmeid eri värve, et saaksite valida endale just selle kõige parema ja huvitavama mälupulga. Mälupulka on ka mugav kinnitada oma võtmehoidja külge, kuna see on piisavalt väike ja ka ilusat värvi mälupulk on võtmehoidja küljes kui kaunistuseks. Mälupulkadel tuleb pidevalt juurde uusi disaine, mis võimaldab kõigil ajaga kaasas käia ja soetada endale just kõige parem ja ilusam mälupulk.