Informacija
Tootekataloog

Vaakummasinad

Muud kategooriad: Vaakumkotid

Vaakummasinad

Toidu säilitamine võib vahepeal olla keeruline tegevus, mille tulemusena toit rikneb. Valesti pakendatud või suletud pakend ei suuda toitu piisavalt kaua värskena hoida ning toidule tekib hallitus või muud probleemid. Küll aga on selle jaoks olemas lahendus. Meie laias valikus on olemas vaakummasin, mille abil saate oma toidu hoida värskena oluliselt kauem. Olukorras, kus olete poest ostnud suure koguse näiteks juustu või vorsti saate selle mugavalt vaakumiga uuesti pakendada. Sellisel viisil võite kindel olla, et õhk ei pääse ligi ning teie toit säilib oluliselt kauem. Lisaks saate seda kasutada ka näiteks sügavkülmas hoitavatele toodetele. Tihti tekib olukord, kus isegi seal muutub toit kasutuskõlbmatuks. Valikuid on palju, kuid oleme veendunud, et tegemist on lahendusega, mis aitab vältida toidu raiskamist ning asjatut ära viskamist.

Kasutamine

Kui teie käsutuses on professionaalne vaakumit tekitav seade, siis on selle kasutamine äärmiselt lihtne. Lisate soovitud tooted spetsiaalsesse kotti ning masin teeb kõik muud tegevused ise. Teie ülesandeks jääb kott asetada õige koha peale, peale mida saab masin alustada õhu eemaldamisega kotist. Peale õhu eemaldamist sulgeb masin koti ning teie vaakumisse pakendatud toit ongi valmis. Protsess ei võta oluliselt rohkem aega, kui tavaline toidu pakendamine kilesse või karpi. Lühidalt öeldes säästate isegi aega ning mis kõige olulisem, te ei pea enam toitu ära viskama. Samuti on suureks eeliseks see, et saate enda külmakapis vaakumiga pakendatud toite hoida täpselt nii nagu soovite. Eelkõige mõtleme selle all asendit. Saate seda hoiustada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, mis tähendab seda, et külmkapis on rohkem ruumi erinevatele toodetele.

Funktsionaalsus

Oma olemuselt on tegemist äärmiselt funktsionaalse ja mitmekülgse tootega. Saate ilma suurema mureta pakendada juustu, vorsti, kala või ükskõik mis muud toodet. Mõned uuringud on näidanud, et kasutades vaakummasinat säilib teie toit kuni viis korda kauem võrreldes tavalises olukorras hoiustatud toiduga. Enda elu lihtsamaks muutmiseks ei ole palju lihtsamaid variante. Leiame, et antud lahendus on parim juhul, kui tänase päevani olete palju toitu prügikasti visanud. Tõsi, vahepeal tekib olukord, kus mõned toidud lihtsalt lähevad halvaks ning mingit pääsu sellest ei ole. Viimasel ajal oleme täheldanud suurt huvi antud toodete vastu ning samuti on suurenenud müük. Kliendid saavad järjest rohkem aru, et tegemist on pikaajalise investeeringuga, mis tasub ennast ära. Õnneks ei ole tegemist väga kalli tootega ning isegi kui see teie majapidamises aktiivset kasutust ei leia, tasub see ikkagi ära. Julgeme enda klientidele toodet soovitada, sest positiivne tagasiside on olnud hämmastav.

Korduma Kippuvad Küsimused

Tegemist on küllaltki värske tootega ning laiem populaarsus veel puudub. Küll aga on selgelt näha inimeste huvi antud toodete vastu ning loomulikult tekib tänu sellele ka palju küsimusi. Oleme kogunud mõned kõige levinumad küsimused koos vastustega ja jagame neid ka teiega.

·         Milliseid toite saab vaakummasinas kasutada?

Praktiliselt kõik toidud sobivad pakendamiseks. Saate ise proovida millised tooted sobivad selleks paremini.

·         Kas pakendatud toitu on lihtne pakendist avada?

Pakendi avamine käib samamoodi nagu oleksite poest endale just ostnud uue paki vorsti või juustu. Tegemist on lihtsa protsessiga ning ei vaja erilist pingutust.

·         Miks vaakummasin on köögis kasulik?

Saate hoida enda külmkapis ruumi kokku ning ühtlasi säilitada erinevad tooteid oluliselt kauem.