Informacija
Tootekataloog

Vaba aeg, sport, turism

 

Meie e-poes on palju erinevaid vabaajatooteid müügis, alates basseinidest ja batuutidest lõpetadest nutikelladega. Heitke pilt allolevatele kategooriatele, kui mõtlete osta midagi nendest.

Basseinid

Viimastel aastatel on turg muutunud demokraatlikumaks, võimaldades kõigil veemõnusid nautida ilma kallast lõhkumata. Mis võiks olla parem kui bassein, et vabastada end igapäevasest stressist ja saada perega kokku? Tänapäeval on palju lahendusi, mis on kohandatud kõikidele aedadele ja eelarvetele. Basseini paigaldamiseks lubage minimaalselt 100 m² pinda ja kõige ökonoomsema jaoks eelarve 100–20 000 eurot. Teie basseiniprojekt on investeering, mida tuleb pikas perspektiivis uurida, samamoodi nagu maja. 

Sporditooted

Kuigi suurem osa väljundist sõltub mängija oskustest, vastupidavusest ja väikesest jõulisusest, on spordivarustus, kangad ja muu varustus üha olulisemad, arvestades nõudlust suurema võidumäära ja uuemate rekordite purustamise järele.

Näiteks jalgpalli mängimiseks on muu hulgas vaja jalgpalli ja kahte väravaposti. Jalgpallid, mida kasutatakse mitmetes ülemaailmsetes spordiüritustes nagu FIFA, kasutavad mängijate jõudluse täiendamiseks spetsiaalset aerodünaamilist disaini. Ja mängijate vastupidavuse parandamiseks muudavad spordiettevõtted pidevalt jalatsite disaini ja kaitsevarustuse parameetreid nagu löögikindlus ja kaal.

Filmimise tehnika

Alustuseks võite tõenäoliselt pääseda videokaamera või fotoaparaadi, peeglita kaamera või DSLR-iga, millel on kõrge kvaliteediga Full HD videofunktsioon. Tänapäeval on 4K videoga odavat mudelit üsna lihtne hankida, nii et seda tasub kindlasti uurida.

Kui see on teie esimene vahetatavate objektiividega süsteem, on raske mitte soovitada kasutada mitmekülgset suumikomplekti. Komplekti kuuluv suumobjektiiv saab teha korralikku tööd ja seda ei tohiks vältida. Hea tehnika võimaldab teil teha suurepäraseid filme, olenemata varustusest. Siiski peaksite kaaluma uute objektiivide hankimist, mõned neist on head isegi järgmise kaamera hankimisel.

Oma kompaktse valgustuskomplekti koostamine on tänu uusimatele LED-idele täiesti teostatav ja taskukohane. Neil on ka lisaeeliseid võrreldes klassikaliste volfram- ja fluorestsentsseadmetega. Nimelt võivad need olla ülimalt kompaktsed ja töötada akudel või patareidel.

Teil on vaja ilusaid kõrvaklappe. Tugeva komplekti saamiseks ei pea te isegi nii palju kulutama.

Batuudid

Kuna saadaval on nii palju erinevaid batuudimudeleid, alates odavatest kuni esmaklassilisteni, võib õige batuudi valimine olla keeruline.

Esimene samm, et otsustada, millist batuuti vajate, on oma õue mõõtmine ja teada saada, kui palju ruumi teil on. Järgmisena otsige oma tagaaiast osa, mis on puhas okstest, prahist, aedadest ja nõlvadest. Ja ärge unustage, et enamiku batuutide jaoks on vaja täiendavat ohutut vaba ruumi batuudi ümber.

Teie valitud batuudimudel sõltub ka sellest, kes batuuti kasutama hakkab. Kas ainult lapsed või hüppavad ka ema ja isa? Batuudi maksimaalne kasutaja kaal võib aidata. Maksimaalne kasutaja kaal põhineb sellel, kui raske te olete ja kui kõrgele hüppate. Selle eesmärk on tagada, et džemprid ei oleks "põhjast väljas" (puudutaksid hüppamise ajal maad). Igal batuudil on see märgistus ja sõltuvalt sellest, kes seda kasutab, võib teil vaja minna suuremat batuuti.

Batuutide puhul on ohutus iga lapsevanema jaoks esikohal. Aga batuudid on lapsepõlvest saati kaugele jõudnud. Nüüd on kõigil batuutidel nõutav kaitsevõrk ja vedrud katvad padjad.

Droonid

Viimaste aastate üks põnevamaid ja uuenduslikumaid tehnikaharusid, droonid võimaldavad teil ümbritsevat kõrgelt vaadelda ja teha suurepäraseid õhupilte. Kui teil tekib järsku soov seda omada, siis tea, et need väikesed lennumasinad on suhteliselt soodsa hinnaga, seega on hea aeg lõpuks taevasse tõusta.