Informacija
Tootekataloog

Valentinipäeva kingitused

Sõbrapäeva kingitused Internetis

Kuigi iga päev on sobilik teisele poolele armastust ja hoolivust üles näidata, ei vaja meist sageli põhjust või meeldetuletust, et seda teha. Sõbrapäev on suurepärane võimalus oma kõige kallimatele inimestele mitte ainult erilist tähelepanu pöörata, vaid ka neid hellitada. Tihtipeale hakkame selle püha puhul otsima midagi, millega oma kallimat rõõmustada.

Sõbrapäeva kingituse valimine valmistab sageli peavalu, sest tundub, et ainult lilledest, kaardist või šokolaadist ei piisa. Tahame anda midagi keerukamat, meeldejäävamat, et näidata, kui palju me teisest poolest hoolime. Kui ka sina keerutad parasjagu pead ja mõtled, mida oma lähedastele kinkida, oled õiges kohas! BIGBOX.EE sõbrapäeva kingikategooriatest leiate kindlasti ideid või isegi kingitusi, mis meeldivad ka kõige valivamatele.

Sõbrapäeva kingitused NAISTELE

Sõbrannale või naisele sõbrapäevakinki otsides tasub hoolega läbi mõelda, mis võiks teda rõõmustada ja mis talle kauaks meelde jääks. Soovitame valida originaalsed, kvaliteetsed, võib-olla isegi sentimentaalsed kingitused.

Sõltuvalt kallima huvidest saate valida personaalsema kingituse. Kellele meeldib köögis tegutseda, võiks selleks olla köögimasin, muusikasõpradele - kvaliteetsed kõrvaklapid või kõlar, kellele meeldib käsitöö - LEGO komplekt. Äärmiselt sentimentaalne kingitus on kiirkaamera, mis aitab jäädvustada südamelähedased mälestused.

Parfüüm võib olla talle ka suurepärane sõbrapäevakingitus. Ehk tead tema lemmikparfüümi või parfüüminoote? Kui ei, siis võite alati küsida temalt sõpradelt või perelt või lihtsalt kinkida talle parfüümi või muu kingituse asemel kinkekaart. Loomulikult on väga oluline mitte unustada sõbrapäeva kingituse kõige olulisemat lisandit – lilli. Tema lemmiklillede kimp on lihtne viis üllatada, näidata tähelepanu ja tänulikkust.

Sõbrapäeva kingitused MEESTELE

Kui otsite kingitust oma poiss-sõbrale või abikaasale, pidage meeles, et neile meeldivad praktilised kingitused. Raseerija, luksuslik parfüüm või kinkekaart on alati suurepärane kingitus, mille saab kallim pärast kingituse saamist ise välja valida.

Tõenäoliselt rõõmustaks iga kaasaegne mees nutikella, juhtmevabade kõrvaklappide või sarnase nutika lisaseadme üle. Kingitusi saad valida ka mehe huvidest lähtuvalt. Äkki talle meeldib süüa teha? Kaaluge talle grilligrillitarvikute komplekti või näiteks kuumaõhufritüüri hankimist. Või on ta paadunud mänguäss? Mõned arvutimängude sõbrad saavad hea meelega arvutitarviku – klaviatuuri või hiire, teisele – mängukonsooli, uue mängu või konsooli puldi ning teistele on parimaks kingituseks lauamäng või LEGO komplekt.

Sõbrapäev on suurepärane võimalus kinkida oma lähedastele rohkem armastust, tähelepanu ja soojust. Oleme kindlad, et BIGBOX.EE-st leiate endale sobivaima kingituse soodsa hinnaga. Internetist ostmine on mugav ja kiire ning kampaaniate ajal saad kingituse osta veelgi soodsamalt.