Informacija
Tootekataloog

Välised akud - Power bank

Välised akud - Power bank - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Belkin, WEKOME, CellularLine, Anker, Imymax kaupa. Hinnad algavad 2,97 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 367 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Välised akud

Välised akud ehk siis rahvakeeli akupangad on muutunud väga populaarseteks seadmeteks. Akupankasid kasutatakse nii nutitelefonide kui ka paljude teiste seadmete laadimiseks. Tänapäevastel aku pankadel on olemas nii juhtmega kui ka juhtmevaba laadimise võimalus, mis muudab need veelgi mugavamaks ja ka praktilisemaks. Akupankasid on olemas väga erinevaid ning nende kestus ja ka suutlikkus laadida täis erinevaid seadmeid on väga erinev. Kõik nutiseadmed, mida pakuvad tuntud firmad nagu Xiaomi, Apple, Samsung, OnePlus ja paljud teised, saavad kasutada tänapäevaseid ja suure mahutavusega akupankasid. 

Milline akupank valida

Akupanka valides peaks kõigepealt veenduma, millist seadet sooviksite sellega laadida. Erinevatel seadmetel on olemas erinevad aku mahutavus ning oluline oleks jälgida, et te ei ostaks liiga väikese mahutavusega akupanka. Väiksematel seadmetel, mille aku mahutavus on väiksem, sobib ka 5000 mAh suurune akupank, kuid alati võiks olla mahtuvus suurem. Väiksem akupank suudab teie seadme täis laadida korra või kaks, kuid kui tahate akupanka kasutada mitme seadme laadimiseks ja ka suuremate elektroonikaseadmete jaoks, siis võiks akupanga mahutavus olla vähemalt 10000 mAh või isegi suurem. Erinevatel elektroonikaseadmetel on ka erinevad laadimise vajadused, seega peaks valima akupanga, mis on võimeline laadima just seda kindlat seadet. Apple pakub näiteks oma iPhone nutitelefonidele ja teistele seadmetele eraldi laadijaid, mis võivad olla ka juhtmevabad ehk traadita. Ka teised firmad pakuvad juhtmevabasid akupankasid erinevate seadmete laadimiseks.

Milline akupank valida

Välise aku ehk akupanga valimine võib esialgu tunduda keeruline, kuid see on üsna lihtne, kuid silmas peaks pidama mitmeid erinevaid asju. Akupanka valides peate veenduma selle mahtuvuses ja kas see sobib ikka teie seadmega. Tänapäevased akupangad enamasti sobivad pea kõigile seadmetele, kuid on osad akupangad, mis on mõeldud vaid tootja poolt määratud elektroonikaseadmetele. Pole mõtet osta väikse mahutavusega akupanka, kui teil on endal suure ja võimsa akuga mobiiltelefon või mõni muu nutiseade. Xiaomi pakub näiteks väga suure mahutavusega akupanka Xiaomi Mi 50W 20000 mAh, mis suudab laadida väga palju erinevaid seadmeid. Suure mahutavusega akupank on kindlasti see, mis kulub alati ära. Väline aku Canyon 10000mAh on ka väga hea valik, nii oma hinna kui ka aku mahutavuse poolest. Akupangal on olemas 2 USB ühendus kohta, mis võimaldab korraga laadida kahte erinevat seadet. Suure valiku erinevate akupankade seast leiavad kõik endale suurima aku mahtuvuse ja kvaliteediga toote, mis laseb korraga laadida kasvõi mitut seadet.

Praktiline valik

Akupangad on ka väga praktiline valik, mida saab kasutada igal pool ja igal ajal. Akupankasid on esiteks väga mugav hoiustada ja ka endaga kaasas kanda, tänu nende mugavale ja kompaktsele suurusele. Mitme akupanga või suurema mahutavusega 2 või rohkema USB ühendusega akupanga olemasolul saate korraga laadida kasvõi mitut seadet ja saate akupanka kasutada kohtades, kus puudub vooluvõrk. Saate lihtsalt ja kiirelt kodus enne tööle, kooli, reisile või matkale minemist oma akupanga täis laadida ja selle mugavalt endaga kaasa võtta. Akupank on ka hea õpilastele ja noortele, kes kasutavad oma telefoni tihedamini ja kurnavad kiiremini mobiiltelefoni akut. Tänu mugavale ja ka hea hinnaga akupangale saab laadida kõiki seadmeid, kas juhtmega või juhtmevabalt igal pool ja ei pea enam muretsema ootamatu aku tühjenemise pärast. Akupankasid on ka väga erineva värviga ja suurusega, et oleks veelgi mugavam seda endaga kaasas kanda.