Informacija
Tootekataloog

Välised seinavalgustid

Välised seinavalgustid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux, LEDVANCE, StandArt, BRENNENSTUHL, Osram kaupa. Hinnad algavad 15,29 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 110 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Välisseinavalgustite valik on tohutu, nii et valiku tegemise hõlbustamiseks kasutage lihtsat kontrollnimekirja. Esiteks kaaluge valgustust vajava ruumi suurust, kas teil on valgustamiseks väike verandaala või suur siseõu. Teiseks mõelge välisseinavalgusti stiilile ja suurusele ning sellele, kuidas see teie seadele sobib. Lõpuks mõelge valguse funktsioonile: kas see on dekoratiivne liitmik, mida otsite, või tugevam turvavalgusti.

Esiuks ja sissepääsuala

Esiukse mõõtude põhjal leidke kinnitus, mis on 1/3 või 1/4 mõõdetud kõrgusest. 

Valgusti asend peaks enamiku inimeste jaoks olema silmade kõrgusel. Näiteks enamikus välisukse piirkondades tuleks seinavalgusti ja lambid asetada põrandast kõrgemale keskpunkti.

Garaažiala valgustus

Garaažiala valgustamine aitab lisada kogu alale ümbritsevat valgust, kuna paljudes seadistustes on garaaž välisuksele väga lähedal. Garaaži valgustamine sõltub garaaži paigutusest ja pindalast. Kui garaaž on ühele autole ja väike, tuleks valida üks külglatern. Kui aga tegu on suurema garaažiga, saab valida kahepoolse laterna.

Garaaži mõlemale küljele ja keskele saate paigutada iga laterna ühtlaselt. Lisaks saate valgustid seada otse sissepääsu kohale, nii et see ei takista ukse liikumist.

Klassikalised liikumistundlikud tuled on hea valik, kuna need lülituvad sisse iga kord, kui keegi garaažile läheneb. Kodu kauniks kaunistamiseks võite otsida ka isetegemise välisvalgustuse ideid esiku jaoks.

Väliterrass ja basseiniala

Väljas asuv einestamisala, terrass ja basseinialad on mõeldud lõõgastumiseks ning sõprade ja perega aja veetmiseks. Seetõttu on ülioluline tagada, et need alad oleksid õige valgustusskeemiga asendatud

Piirkonna valgustamiseks on parem kasutada mitut välisseinavalgustit. Söögitoas võib olla umbes kolm kuni neli seadet. Iga väljas oleva ukse jaoks saate kinnitada ühe valgusti. Samuti saate basseini jaoks kasutada seinavalgusti ja seinalambi kombinatsiooni.

Kindlasti valgustage väli täielikult, et see tunduks turvaline ja tervitatav!

Valgustüübid, mille vahel saate valida

Süvistatav lamp: need on väliskaevuga tasapinnalised. Saadaval on mitut tüüpi seinalambid, mis võivad kodule stiili lisada.

Seinalatern: need pakuvad rohkem traditsioonilist stiili, kuigi neid on saadaval erinevates stiilides. Need kaasaegsed välisseinavalgustid on atraktiivne valik ja neid kasutatakse peamiselt välisvalgustusena. Seinalaternaid on tavaliselt saadaval mitme viimistlusega, sealhulgas rauast, pronksist ja vasest, mis aitab neil igasse koju sobida.

Aidavalgus: need annavad laternatuledega võrreldes juhuslikuma välimuse. Valguse suund on allapoole. Neid on saadaval paljudes stiilides, et need sobiksid erinevate kodudega. Need töötavad hästi kaasaegsetes ja tööstuslikus stiilis kodudes.

Prožektor: Nagu nimigi ütleb, suunavad nad valgust ainult piiratud alale, kuid valgus on siiski väga ere. Need sobivad hästi uste ees või treppide valgustamiseks. Väliköökides on see soovitatav, kuna on lihtsam selgelt näha, mida tehakse. Saate neid kasutada ka õues asuvate vitriinide valgustamiseks.

​​Valguse omadused

Hämarusest koidikuni tuled: need on praktiline valik, kuna need tuhmuvad ja kustuvad päikese käes järk-järgult ning saavutavad pimeduse ajal kogu heleduse. 

LED-tuled: need tuled on mugavad ja energiasäästlikud. Nüüd on need saadaval isegi hämardatavate tuledena. Nendel LED-tuledel on väiksem valgusvahemik ja need on hea valik mitmel põhjusel.

Liikumisanduri tuled: see on üks parimaid valikuid, kuna need töötavad hästi turvatuledena. Põleb eredalt liikumise tuvastamisel ja hoiab tõhusalt ära vargused. 

Kokkuvõte

Kasutatav valgustus mängib maja väljanägemise määramisel olulist rolli ja õige valiku tegemiseks tuleb kõike ülaltoodut arvesse võtta. Stiili kitsendamine võib kergendada tulede otsimist. Pakutud näpunäiteid kasutades on õige valiku tegemine lihtsam. Esimene samm on mõista kõiki saadaolevaid valikuid ja hiljem valida parim variant, mis sobib ideaalselt maja kujundusega.