Informacija
Tootekataloog

Varstolmuimejad

Muud kategooriad: Pesevad varstolmuimejad

Varstolmuimejad

Kõik soovivad enda kodu eest maksimaalselt hoolitseda ning üheks põhiliseks aspektiks on koristamine. Ilmselt olete ka teie ära tüdinenud pidevalt juhtme otsa komistamisest ning alati jääb puudu just üks meeter, et kõige kaugemasse nurka ulatada. Sellisel juhul on teie jaoks lahenduseks varstolmuimeja. Saate mugavalt ilma juhtmeta liikuda oma kodus ringi ning kogu tolmu ja mustuse mugavalt kokku koguda. Tegemist ei ole lihtsalt hea abilisega, vaid täiesti asendamatu tööriistaga, mis aitab hoida teie kodu puhtana. Samuti tuleb see kasuks ka olukorras, kus midagi pudeneb maha ning peate selle ära imema. Tavaline tolmuimeja vajab ühendamist vooluvõrku ning tänu sellele võtab see oluliselt rohkem aega. Kasutusmugavuse poolest on tegemist samuti äärmiselt praktilise tootega. Saate seda mugavalt mööda põrandat edasi-tagasi lükata ning kuna see on kaalult kerge, siis te ei väsita oma selga ja käsi. Järgnevalt vaatame, mida tasuks jälgida toodet valides.

Millist varstolmuimejat eelistada?

Peamiselt tuleb antud otsus langetada vastavalt vajadusele ning eelarvele. Erinevad varstolmuimejad on väga erinevates hinnaklassides. Tihti võib esineda olukord, kus soodsad tooted on väiksema võimsusega ning tänu sellele ei ole ka lõplik tulemus nii hea. Kuna mootor ei ole piisavalt võimas, siis see ei suuda kogu tolmu ja mustust teie põrandalt kokku koguda. Mida võimsama mootoriga seadme endale valite, seda rohkem saate ka mustust põrandalt kätte. Lisaks tasuks jälgida ka tolmuimeja mõõtmeid, sest kui olete näiteks pikka kasvu, siis osad on lühema varrega ning kasutamine ei pruugi olla nii mugav. Olulise aspektina tasub kindlasti välja tuua ka aku kestuvs. Enamus varstolmuimejaid töötab aku pealt ning nende kestvus on piisavalt pikk, et muretult korteris kogu põrand puhastada. Kui omate suurt maja või soovite seda suuremas kontoris kasutada, siis tasub äärmiselt hoolikalt jälgida, et aku võimsus oleks suurem. Vastasel juhul saate näiteks pool pinnast koristatud, kuid siis peate vahepeal laadima, et saaks edasi koristada.

Kas see töötab sama efektiivselt nagu tavaline tolmuimeja?

Oma pikaajalise kogemuse põhjal võime öelda, et sarnase võimsusega seadmed teevad oma tööd sarnaselt. Ainukeseks erinevuseks on see, et ühel on juhe taga ning samuti on oht seda vastu seinanurka ära lüüa. Satute koristamisega hoogu ning unustate ära, et teil on põrandal nii öelda tolmuimeja kere, mis võib tekitada vigastusi teie mööblile või siseviimistlusele. Varstolmuimejad on oluliselt mobiilsemad ning saate seda kasutada lihtsalt ka näiteks auto puhastamiseks. Paljudel on selle jaoks kaasas eraldi otsikud, mis muudavad selle veel lihtsamaks. Samuti on osade varstolmuimejate funktsionaalsus suurem, kui tavalistel tolmuimejatel. Ilmselt ei ole ühtegi tavalist tolmuimejat, mis suudaks imeda tolmu ning peale otsiku vahetust seda ka edukalt pesta.

Funktsionaalsus

Nagu ka eelnevalt mainisime, siis varstolmuimeja on äärmiselt praktiliselt ning mobiilne. Saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu ning seda kasutada vastavalt oma vajadustele. Samuti oleme märganud, et viimasel ajal on oluliselt tõusnud just varrega tolmuimejate müük. Ilmselt on selle põhjuseks inimeste mugavuses – me kõik soovime, et tülikad kodutööd oleksid võimalikult mugavad ning kiired. Kui tavalise tolmuimejaga peate selle vooluvõrku ühendama ning alles peale seda saate alustada imemisega, siis varstolmuimeja saate nupuvajutusega käivitada ning töö kiirelt lõpetada. Samuti ei pea te muretsema juhtme tagasi kerimise pärast. Lihtsuses peitub jõud, ning miks teha enda elu raskemaks, kui seda on võimalik teha hoopis lihtsamaks.