Informacija
Tootekataloog

Värviprinterid

Värviprinterid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Epson, HP, Brother kaupa. Hinnad algavad 261,78 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 9 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Värviprinterid

Millist värviprinterit on parem koju osta, et printida kiiresti ja tõhusalt piltidega dokumente, lõputöid või lihtsalt fotosid?

Värviprintimine on kättesaadavam kui kunagi varem. Lisaks kallitele kontoriprinteritele, on palju soodsamaid mudeleid, mis on mõeldud väikeste trükimahtude jaoks ja sobivad ideaalselt koduseks kasutamiseks.

Printeri valimine: põhinüansid

Et mõista, kuidas valida koduseks kasutamiseks mõeldud värviprinterit, peate mõistma põhiküsimust: kuidas mudelid omavahel erinevad. Tänaseks on sortimendis kolme tüüpi trükiseadmeid.

Tindiprinter - printige paberile väikseimate musta ja värvilise tindi tilkadega (3 kuni 6 värvi) läbi spetsiaalse maatriksi. Need on odavad, kergesti hooldatavad ja saavad fotopaberiga hakkama. Originaalkassetid ei ole odavad, kuid suurte printimismahtude jaoks saab paigaldada pideva tindivarustussüsteemi (CISS), mis vähendab oluliselt kulusid.

Laser – siin kantakse magnetiseeritud tooneriosakesed trumlisse, moodustades sellel paberi jaoks kujutise. Sobib pigem kontorisse, sest fotopaberile ei saa printida. Kuid need töötavad palju kiiremini kui tindiprinterid – suudavad "välja sülitada" kuni 25 lehekülge minutis.

LED-printerid on laserprintimise tehnoloogiate arendamise paralleelharu ja töötavad laseriga sarnasel põhimõttel. LED-printeri kassettides pole fototrumlit, mis tähendab, et te ei pea katsetama täitmistega.

Printeri tehnilised andmed: mida otsida?

Vorming. On ebatõenäoline, et vajate A0 jaoks mõeldud printerit - koduseks kasutamiseks sobivad paremini A4 (tavaline paberileht) ja A3 (kaks korda suurem kui A4) formaadiga seadmed.

Eraldusvõime. See ei ole Internetist alla laaditud dokumentide või piltide printimiseks hädavajalik. Kui soovite fotosid printida, on parem valida värvivormingu jaoks mudel, mille eraldusvõime on vähemalt 4800x1200.

Prindikiirus. Jällegi pole mõtet majal "tulekiirusel" peatuda. Tindiprinter võib kulutada umbes 40 s 10 * 15 foto printimiseks, hea laserprinter toodab keskmiselt 4-5 lehekülge minutis.

Wi-Fi mooduli olemasolu. Suurepärane funktsioon, millega saate faile juhtmevabalt printimiseks saata. Nutitelefoniga pildistades on väga mugav – seda pole vaja arvutiga ühendada.

Printerid

Canon Pixma

  • Oma väiksuse tõttu on see mugav ja töökindel võimalus kvaliteetseks printimiseks väikestes kogustes, mis pole juhtmega arvutiga seotud.

  • Sobib tavaliseks, 2-3 korda nädalas, väikeses mahus trükkimiseks - diplomi ja referaadi, postkaardi või tiitellehe väljastamiseks.

Hea valik, see ei võta palju ruumi, kuid näeb välja üsna stiilne. 4800 x 1200 dpi eraldusvõime on täiesti piisav isegi fotode printimiseks. Vaatamata madalale hinnale on seadmel hea tagaside.

Epson

Printige suurepäraseid fotosid mis tahes suuruses kaubamärgiga paberile. Koos selle printeriga saate korraldada kodus amatöörfotostuudio.

EPSON, nähes trendi paratamatust, oli esimene, kes käivitas oma sisseehitatud CISS-iga printerid. 

HP Color Laserjet

  • kiire värviline A4 - 21 lk/min, valmistab esimese lehe 11 sekundiga, igakuine koormus kuni 40 tuhat lehekülge;

  • Toetab kõiki operatsioonisüsteeme, WiFi, USB ja RJ45 sidet;

  • Taustvalgustusega LCD menüü ja 256 MB mälu.

Mõeldud neile, kellel on kodus väike kontor. Väga kiire, väikese lehekuluga.

Kokkuvõte

Tänapäeval elavad paljud fotod ja dokumendid sülearvuti draividel või pilveteenustes. Kuid teil on siiski vaja suurepärast printerit, et muuta oma puhkusemälestused või kvartaliaruanded füüsilisteks materjalideks, mida saate seinale riputada või koosolekul jagada. Õnneks on printerid aja jooksul muutunud odavamaks ja neid on üha rohkem välja petta. Värviprinter on tõesti hea valik neile, kes printerit otsivad ning firmad nagu Canon, Epson, Brother ja HP on need, mis annavad teile kindlustunnet enda valikus.