Informacija
Tootekataloog

Veekeetjad

Kindlasti võiks teie kodus olla veekeetja, mis aitab teil vajadusel vett keeta. Otstarbeid selleks on mitu, saate teha näiteks maitsvat teed või valmistada hoopis nuudleid. Keeval veel on veel palju erinevaid kasutusi ning neid teavad paljud isegi. Näitena võib veel tuua ka näiteks pasta valmistamise, kus saate minimaalse koguse vett keema panna potti, kuid ülejäänud osa keedate juurde veekeetjaga. Sellisel juhul säästate aega, kuna veekeetja keedab vett oluliselt kiiremini, kui pliidiplaat. Meie valikust leiate väga palju erinevaid veekeetjaid, mis erinevad oma kuju ja materjalide poolest. Samuti on funktsionaalsus erinev ning kallimad tooted võimaldavad teil reguleerida temperatuuri. Paljud soovivad oma teed peaaegu kohe pärast valmimist juua, ning sellisel juhul on hea, kui saate veekeetja reguleerida madalamale temperatuurile. Kindlasti ei saa unustada ka erinevaid valgusefekte, mida osad keetjad pakuvad. Kuidas aga valida endale just see õige toode, mis sobiks siseinterjööri ja oleks ka praktiline?

Suurus

Esimese asjana tasuks vaadata veekeetja suurust ning kasutatud materjale. Kvaliteetsetel veekeetjatel on keraamiline osa, mis tagab vastupidavuse ning kvaliteedi. Viimasel ajal on eriti populaarseks muutunud Kitchen Aid kaubamärgi tooted. Nad pakuvad enda klientidele erinevates suurustes ja disainides veekeetjaid, mis on iseloomulike omadustega. Valides endale veekeetjad, siis peate arvestama, et mida rohkem vett see mahutab, seda kauem läheb ka keetmisega. Kui vajate keevat vett vaid oma tarbeks, siis on mõistlik vaadata väiksem veekeetja, mis suudab teie vajadused ilusti rahuldada. Kui aga peate teed valmistama tervele perele, siis on mõistlik soetada suurem toode, mis mahutab ka rohkem vett. Alati on võimalik ka vett mitu korda keeta. See võtab küll pisut rohkem teie väärtuslikku aega, kuid sellisel juhul ei pea te ostma endale suuremat veekeetjat.

Omadused

Lühidalt öeldes on oma omadustelt kõik veekeetjad sarnased. Nende ülesandeks on keeta vett ning sellega see ka piirdub. Küll aga on erinevatel mudelitel oluliselt rohkem funktsioone. Näiteks kallimad mudelid on reguleeritava termomeetriga, mille abil saate ise valida, millise temperatuuriga vett soovite. Alati ei ole vaja keevat vett, ning teatud olukordades sobib ka peaaegu keedetud vesi. Sellised reguleeritavad veekeetjad on olemas näiteks Bosch sarjas ning sarnaste omadustega keetjad on olemas ka Electrolux valikus. Ilmselt olete kohanud ka veekeetjat, millel on uhke valgustus. Tegemist on kõigest kosmeetilise lisaga, et muuta toode atraktiivsemaks ning luksuslikumaks. Vaadata on seda ilus ning kindlasti on see põnev ka just lastele, kes huviga jälgivad, kuidas vesi keema läheb.

Disain ja materjalid

Sõltuvalt teie soovist, saate valida erinevate materjalide vahel. Mõned kannud on valmistatud peamiselt klaasist, mis tähendab, et saate oma silmaga vaadata, kuidas vesi keema läheb. Samas leiate ka meie laiast tootevalikust retro välimuse veekeetjad, mis sobivad ideaalselt näiteks vanemasse majja või korterisse. Kuna veekeetja on lahutamatu osa teie köögist, siis peab see kokku sobima ülejäänud köögiga. Seda tasuks kindlasti jälgida konkreetse kannu valimisel. Olgu selle aluseks, siis toon või hoopis tegumood, valikuid on palju ning oleme veendunud, et leiate meie valikust just teile sobiva veekeetja. Kui otsite kvaliteetset ning vastupidavat kannu, mis on ühtlasi ka disainilt kena, siis julgeme soovitada Philips tootevalikut. Valikut tehes konsulteerige kindlasti ka elukaaslasega, et teie ettekujutus oleks sarnane ning soetatud veekeetja sobiks ideaalselt teie ilusa köögiga.