Informacija
Tootekataloog

Ventilaatorid

Toa jahutamiseks on palju erinevaid võimalusi, kuid vaieldamatult kõige lihtsam ning soodsam on hankida ventilaator. Paljude jaoks võib ventilaatoriga meenuda esmalt lärmakas õhupuhur, kuid tänu tehnoloogia arengule on ka ventilaatorid muutunud oluliselt vaiksemaks ning paremaks. Efektiivsus on tõusnud ning pakutakse isegi ilma labadeta versioone. Samuti on võimalik meie tootevalikust leida väga palju erinevaid mudeleid ning tüüpe. Vaikne ventilaator tagab teile parema sisekliima ning tunde nagu toas oleks rohkem õhku. Peamiseks ülesandeks on õhu liigutamine toas ning keha jahutamine. Kasutada saab toodet ka vannitoa või köögi jahutamiseks. Valikuid on mitmeid, ning soovitame tutvuda erinevate toodetega.

Millist ventilaatorit kuhu eelistada

Erinevatel ventilaatoritel on erinevad võimalused ja funktsioonid. Õiget ventilaatorit valides tasub kindlasti jälgida, et see oleks vaikne. Soovite ilmselt vaikust ning nautida jahedamat õhku ilma, et peaksite tegema järeleandmisi oma igapäevases elus. Selgelt on märgata, et kvaliteetsete ventilaatorite müük on tõusnud ning üheks kvaliteedi märgiks on ka vaikus. Kui soovite jahutada näiteks oma elutuba, siis võiks teile hästi sobida ventilaator, mis on pika jalaga. Sellisel juhul saate selle suunata vabalt valitud kohta, ning ei pea sellele midagi alla otsima. Tihti võib tekkida ka olukord, kus kontoris või kodukontoris on palav – sellisel juhul on parim valik lauaventilaator. Sellisele ventilaatorile on omane lühike jalg ja pisut väiksemad labad. Vannituppa on samuti olemas spetsiaalsed ventilaatorid, mis peamiselt on ka niiskusanduriga ehk kui vannitoas läheb liiga niiskeks hakkab seade automaatselt tööle.

Peamised funktsioonid

Kõik tooted on pisut erinevad ning tänu sellele ei saa täpselt öelda, millised funktsioonid konkreetsel mudelil on. Küll saame mainida peamiseid funktsioone, mida tasub jälgida ventilaatori valimisel. Esiteks on toodetel erinevad pöördeulatused – need võivad olla kuni 360 kraadi, mis tagab täieliku pöörlemise. Samas on soodsamad ventilaatorid ilma selle omaduseta. Järgmiseks oluliselt aspektiks on ventilaatori suurus ehk mida suuremad on labad, seda rohkem õhku suudab see korraga ringlusesse lükata. Kindlasti tasub jälgida ka mürataset. Antud parameetrit mõõdetakse detsibellides, ning mida suurem number, seda rohkem teeb ka ventilaator häält. Kallimatel mudelid tulevad koos taimeriga, mis võimaldab teil enne uinumist ventilaator tööle panna ja näiteks 30 minuti pärast lülitab ta ennast automaatselt välja. Funktsioone on kindlasti veel, kuid kõiki neid nimetada ei ole mõtet. Loomulikult saab enamikel ventilaatoritel ka kiirust reguleerida – saate vajadusel panna selle vaikselt puhuma.

Korduma Kippuvad Küsimused

Enne ostu sooritamist võib kindlasti tekkida küsimusi, sest valik on tõesti lai ja õige toote leidmine ei pruugi olla lihtne. Erinevad kliendid on meil küsinud küsimusi, ning soovime neid jagada ka teiega.

·         Milline ventilaator on kõige parem?

Kõige parem ventilaator on selline, mis täidab teie soovid. Igasse ruumi on sobilik erinev ventilaator ning 100% universaalset toodet kahjuks olemas ei ole.

·         Kas eelistada klassikalist tiibadega või ilma tiibadeta mudelit?

Mõlemal on omad plussid ja miinused, kuid võime öelda, et ilma tiibadeta ventilaatorid on oluliselt vaiksemad, kuid samas pisut kõrgema hinnaga.

·         Kas ventilaator on nagu konditsioneer?

Oma omadustelt on tegemist kahe erineva tootega. Ventilaator suunab teie tubades õhu ringlusesse ning tänu sellele jahutab. Samas konditsioneer kasutab ka külmainet, mis suudab tuba otseselt jahutada ning langetada toa temperatuuri mitme kraadi võrra.