Informacija
Tootekataloog

Virtuaalreaalsuse prillid

Virtuaalreaalsuse prillid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu HTC, OCULUS, Esperanza, Sony, Google kaupa. Hinnad algavad 10,83 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 25 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

VR

Digitaliseerimine edeneb kiiresti ja me peame valmistuma. See pakub tööriistu ja tehnoloogiat, mis on kasulikud nii ettevõtetele kui ka üksikisikutele. Tehnoloogiliste täiustuste abil on peaaegu iga tööstusharu oma põhitaristu peaaegu täielikult välja vahetanud. Peame õppima tundma uusi tehnoloogiaid ja nende kasutamist. Virtuaalreaalsus on üks selline tehnika, mis kogub kiiresti populaarsust (VR). Vidinat kasutatakse erinevates kohtades, alates lõbustusparkidest kuni tööstus- ja haridusasutusteni. Kas soovite selle virtuaalreaalsuse kohta rohkem teada saada?

Virtuaalreaalsus on olnud uskumatult edukas kõigi vaatajaskondade seas, olenemata sellest, kui asjatundlikud nad on. Mis saab olla põnevam ja lihtsam, kui lihtsalt prillid ette panna, et kogeda kõike alates mängudest kuni elavate filmideni. Ja et kogemused ei tohiks teile samuti varandust maksma minna! Kogege tegelikkust sellisena nagu see pidi olema juba täna ja hankige endale VR-peakomplekt kohe.

Saadaval on mitut tüüpi VR-peakomplekte, et kogeda virtuaalreaalsuse erinevate tunnetega. Mõned neist nõuavad arvutiga ühendust, teised võivad töötada iseseisvalt. Igal sordil on oma omadused ja eelised. Kasutajad peavad valima selle, mis vastab nende nõuetele kõige paremini.

Vaadake BigBoxi kõiki VR-peakomplekte ja olete üllatunud, kui lai valik just teie jaoks saadaval on!

VR Prillid 

Kahtlemata parim viis virtuaalreaalsust nautida on soetada endale uhiuued VR-prillid! Erineva kuju ja suurusega VR-prillid aitavad muuta teie digitaalset kogemust seninägematul viisil. Olenemata sellest, kas plaanite neid kasutada mängude või digitaalse simulatsiooni jaoks, pole lõppu sellel, mida VR-prillide paar teile pakkuda saab. 

BigBoxist leiate absoluutselt parima valiku VR-prille parimatelt tootjatelt ja igasugustele kasutajatele. Heida pilk peale ja veendu ise! VR-prillidest võib saada ka suurepärane kingitus Sulle, sõpradele või lähedastele.

Oculus

Oculus on VR-valdkonna üks suurimaid nimesid – nende tipptehnoloogia võimaldab neil turul saadaolevast tehnoloogiast välja tuua ainult parima. Nende murranguline Rift tootesari võib olla nii hämmastav sissejuhatus VR-ruumi kui ka suurepärane täiendus nii uutele kui ka kogenud kasutajatele. 

Kuigi kõik Oculuse seadmed on suhteliselt taskukohased, siis kui võrrelda neid konkureerivate ettevõtetega, jääb Quest mõneks ajaks ilmselt kõige eelarvesõbralikumaks valikuks. Kui aga soovite saada parimat ja uusimat, kaaluge Oculus Quest 2 - see pakub parimat hinna ja kvaliteedi suhet ja hoiab teid kindlasti väga kaua mängimas.

Sony

Teine suur tegija VR-valdkonnas on Sony – arvuti- ja meelelahutustehnoloogia hiiglane. Kuigi see sõltub päeva lõpuks isiklikest eelistustest, on Sony VR-peakomplektid sama võimsad kui Oculuse omad. Tutvuge nendega ja vaadake, mis teie vajadustele, eelarvele ja eelistustele paremini sobib.

VR tüübid

Ükski virtuaalreaalsuse peakomplekt ei vaja arvutiga ühendust. Seda tüüpi peakatted kasutavad kõige vähem arvuti võimsust. Need on eraldiseisvad peakomplektid, mida saab ühendada ja kasutada. Paljudele VR-platvormidele juurde pääsemiseks peab kasutaja akud laadima ja konto registreerima. Muud pole vaja kui need. Need peakomplektid ei vaja arvuti ühendust, kuna need sisaldavad sisseehitatud andureid, akusid ja protsessoreid.

Eraldiseisvate VR-peakomplektide visuaalne kvaliteet pole nii hea, kui võiks arvata. Oculuse-taolised tehnoloogiad teevad aga kõvasti tööd selle sektori täiustamiseks. See on parim alternatiiv neile, kellel pole aega keerukat mänguseadet seadistada.

BigBoxis on kõik, mida vajate VR-i kogemiseks nagu ei kunagi varem!