Informacija
Tootekataloog

Infrapuna konvektorküttekeha ENSA P500T

Kiire kohaletoimetamine 1-10 TP.

Viide 187793

204,00 €
68,00 € x 3 kuud
ESTO 3-osaline makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!
Omadused
TootjaENSA
Mõõtmed500x750x50 mm
Soojendatav ruumi pindala12 m²
VärvValge
Võimsus500 W
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaInfraraudonųjų spindulių šildytuvai
Infrapuna konvektorküttekeha ENSA P500T
204,00 €


Uue põlvkonna elektrisoojendid ühendavad kahte tüüpi süsteeme - infrapunaküte ja konvektsioon.
Infrapunaküte on üks uusimaid küttetehnoloogiaid, mida nimetatakse ka alternatiivkütteks või looduslikuks küttesüsteemiks. Infrapunaküte töötab samal põhimõttel nagu päike, soojendades maad. Nagu päike, soojendavad infrapunasoojendid esemeid, mitte õhku.


Infrapuna kütteseadmete peamised eelised:

Majandus

Võrreldes teiste elektrikeristega tarbivad infrapuna küttepaneelid 40-60% vähem elektrit. Näide: selleks, et kütta 10 ruutmeetrit. ala, teised küttekehad tarbivad 1000 W. Samal ajal tarbib ENSA infrapunapaneel vaid 500 W.

 

Kasu tervisele

Kütmisel tekitavad sundõhuringluse konvektorid, mis võtavad koos tolmu ja mustusega altpoolt külma õhu, soojendavad ja suruvad ventilaatori abil välja. Erinevalt konvektoritest ei tõsta IR-soojendid tolmu, ei põleta ega kuivata õhku. See on eriti kasulik allergikutele. Samuti takistab IR-kiirtega kuumutamine hallituse ja seene teket ja levikut. Selle põhjuseks on asjaolu, et õhu asemel esemete soojendamine hoiab ära osa kondensatsiooniefektist, kuna seinad ja põrandad soojenevad paremini ning jäävad seetõttu kuivaks.

 

Tõhus energiajaotus

Teised kütteseadmed kasutavad energiat ebaefektiivselt, soojendades õhku ja sundides õhuvoolu ringlema. Selle põhjuseks on asjaolu, et õhk tõuseb soojenedes ja jahtudes langeb veidi alla, nii et kõrgeim temperatuur ruumis on lae lähedal, kus me seda ei tunne, ja madalaim on põranda lähedal, kus tunneme seda kõige paremini. Objektide soojendamisel võimaldavad IR-soojendid saavutada ühtlase temperatuurijaotuse kogu köetava ala ulatuses, nii et me ei pea üle maksma lae lähedal soojuse eest, mida me ei tunne.


Mis on ENSA infrapuna küttepaneel?

 • See on unikaalne disain ja äärmiselt ökonoomne küte kodus - 2 - 4 korda säästlikum kui konvektsioon elektrikerisega kütmine.
 • Paneelilt lähtuvad infrapunakiired soojendavad ruumis olevaid esemeid sarnaselt päikesekiirgusega maad.
 • Nanokristalliline kütteelement on üliõhuke kütteelement, mida kasutatakse ENSA kütteplaatide valmistamisel.
 • Tänu kahekordsele uuenduslikule küttesüsteemile võimaldavad ENSA küttekehad tõhusalt kasutada peaaegu 100% elektrienergiat.
 • Kuna ventilaatorit pole, siis töötab vaikselt. Pinna temperatuur tõuseb 85 ° C-ni, kuid ENSA küttepaneelid ei kuivata õhku ega soojenda tolmu, vaid loovad ainult sooja ja mõnusa mikrokliima kodus.
 • Kütteplaadil on seinast 5 cm kaugusel asuv küttepind, mis aitab õhuvoolul liikuda seina ja küttepinna vahel. Nii toimub loomulik õhuringlus (konvektsioon).
 • Esipaneel on valmistatud kvaliteetsest terasest, mis kaitseb kütteseadet defektide eest. Sel põhjusel saab küttekeha paigaldada ka avalikesse kohtadesse.
 • Töötemperatuur saavutatakse 1-2 minuti pärast.
 • Sisseehitatud termostaat. Energiakasutuse efektiivsus oleneb ka sisseehitatud termostaadist - ENSA P500T ja P750T on sisemise termostaadiga, millel on võimalus hoida ruumiõhu temperatuuri kuni 30 °C.
 • Töökindlus. ENSA küttepaneelide valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja uuenduslikke seadmeid, mistõttu on küttekehade kasutusiga kuni 30 aastat.
 • Garantii. Garantiiaeg on 2 aastat.
 • Sertifikaadid. Kõik tooted on sertifitseeritud.
 • Valmistatud Euroopas.

 

Kuidas see töötab ja miks see on parem kui teised elektriküttemeetodid

 • ENSA mudelite eelised:
 • Äärmiselt ökonoomne – kulutavad 2-4 korda vähem elektrit kui traditsioonilised konvektsioonküttekehad.
 • Tänu kaasaegsele hübriidküttesüsteemile luuakse majja soe ja mugav keskkond, tekitamata müra, tolmu ega hallitust. Seetõttu soovitatakse seda kasutada ka allergikutele.
 • Sisseehitatud termostaat võimaldab reguleerida ruumis temperatuuri ilma lisavarustuseta.
 • Võimalik paigaldada horisontaalselt või vertikaalselt.
 • Kütet saab kasutada maja põhiküttena või majas abiküttena.
 • Loob kodus meeldiva mikrokliima.
 
 
Muud eelised:

 • Kiirpaigaldus - kinnitatakse seinale ja ühendatakse pistikuga elektrivõrku (või ühendatakse eraldi termostaadiga). Termostaat on paigaldatud kütteplaadile.
 • Lihtne kokku panna teises ruumis - kinnitatakse 2 kruviga seina külge.
 • Valitud temperatuuri täpne hoidmine igas ruumis.
 • 3-4 korda väiksem elektrikulu võrreldes traditsiooniliste elektriliste konvektsioonkuumutitega.

  Mida pakub AINULT ENSA.

Sisseehitatud termostaat.

Ostes sisseehitatud termostaadiga ENSA küttekehade mudelid, saate ruumis temperatuuri reguleerida ilma lisavarustuseta. Samuti saate erinevates ruumides seadistada erinevaid temperatuuritasemeid. Termostaat aitab saavutada mitte ainult maksimaalse mugavuse, vaid ka täiendava säästva efekti. Pärast soovitud ruumitemperatuuri seadistamist kütab keris kuni selle temperatuuri saavutamiseni, misjärel lülitub kütteseade välja ja hakkab aeglaselt jahtuma. Kui temperatuur langeb kaks kraadi alla soovitud temperatuuri, lülitub kütteseade uuesti sisse ja töötab kuni soovitud temperatuuri saavutamiseni. Nii töötab kütteseade ainult siis, kui seda vajatakse ja aitab saavutada maksimaalset mugavust.

Hübriidküttesüsteem.

Tootja ENSA on ühendanud parimad infrapunakütte ja konvektsioonkütte ühes tootes. ENSA küttekehade põhiliseks küttemeetodiks on IR, kuid tänu erilisele disainile suudab keris tekitada ka loomuliku konvektsiooniefekti. Selline topeltküttesüsteem soodustab veelgi tõhusamat energiakasutust ja suuremat kokkuhoidu.

 

Erinevad jõud.

ENSA pakub erineva võimsusega küttekehasid, mis võimaldab luua mugavust erineva suurusega aladel. Kuna põhiküttena saab kasutada ESNA küttekehasid, siis erineva võimsusega küttekehasid saab ühendada ühte süsteemi, mida juhib termoregulaator (abitermostaat).

 

Garantii

Eriti mugav töö garantiiga. ENSA tootjad on veendunud oma toote heas kvaliteedis ning tagavad defektide või tõrgete tekkimise äärmiselt väikese võimaluse. Kuid sellise juhtumi korral asendatakse toode lihtsalt uuega, mis väldib paljusid probleeme.ENSA on alternatiivkütte valdkonna juhtiv kaubamärk, mis on Kagu-Euroopas juba saavutanud klientide usalduse ja stabiilse positsiooni ning kasvab ja laieneb nüüd veelgi. Kõik ENSA tooted on valmistatud ainult kvaliteetsetest materjalidest, mis on pärit usaldusväärsetelt tarnijatelt Saksamaal, Itaalias, Ukrainas ja Türgis.

Ettevõte ENSA on väga innovaatiline, igal aastal tuleb välja uusi mudeleid, et kõik klientide vajadused maksimaalselt rahuldada.

Kliendiarvustused selle toote kohta