Tootekataloog

Võileibade, vahvlite ning pannkookide küpsetid

Bigbox.ee internetipoes Võileibade, vahvlite ning pannkookide küpsetid müüjakse selliste kuulsate tootjate nagu Cloer, Adler, ETA, Beper, First Austria kaupa. Võileibade, vahvlite ning pannkookide küpsetid hinnad algavad 8,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 185 erinevat mudelit. Parempoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmise hõlbustamiseks. Toimetame selle kategooria sobiva toote toote kõrval märgitud tähtaja jooksul ja kui soovite tootele järele tulla, saate seda teha meie kontoris Kaunases.

Toote filter Puhasta

Hind
8 155
Tootja
rohkem ... vähem ...
Võimsus
rohkem ... vähem ...
Plaadi kuju
rohkem ... vähem ...
Värv
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Võileibade, vahvlite ning pannkookide küpsetid

Kindlasti olete olnud olukorras, kus sooviksite midagi süüa, kuid tavalisest võileivast on juba kõrini. Sellisel juhul võib teid aidata võileivagrill. Saate oma lemmik võileiva soojaks lasta ning nautida seda kuumalt. Mõnusalt krõbe sai või leib ning meeldivalt sulanud juust, mis saaks olla parem. Sarnaselt saab toimida ka vahvlite ja pannkookide puhul. Oleme enda laia tootevalikusse lisanud väga palju erinevaid tooteid, millega saate grillida võileibu, valmistada vahvleid või hoopis küpsetada pannkooke. Ühine nimetaja antud toodetel on küpsetid. Protsessiks on küpsetamine ning sellest on ka antud nimi tuletatud. Saate näiteks meeldivalt oma perekonda hommikusöögi ajal üllatada äsja valmistatud soojade küpsetistega. Oleme veendunud, et teie pereliikmed kiidavad teid taevani ning ootavad juba ootusärevusega järgmist hommikusööki. Pannkookide valmistamine võib olla ka näiteks teie pere nädalavahetuse sündmus.

Võileivagrillid

Miks peaks sööma külma võileiba, kui seda on võimalik äärmiselt lihtsalt soojendada. Vastavalt oma soovile saate reguleerida, kui tugevalt te võileiba küpsetate. Paljud seadmed omavad ka rohelist ja punast tuld korpuse pealmises osas. Kui süttib roheline tuli, siis on teie võileib optimaalselt küpsetatud ning sobib ideaalselt söömiseks. Kui aga hindate pisut krõbedamat võileiba, siis oodake veel maksimaalselt minut, ning võtke alles siis võileib grilli vahelt. Kuna toode on elektriline, siis on selle soojenemine kiire, ning saate endale kiirelt teha maitsva vahepala. Meie laias tootevalikus on palju erinevaid mudeleid, mis erinevad nii välimuse, kui ka omaduste poolest. Äärmiselt populaarsed on kolmnurga kujuga võileivagrillid. Kuid oleme märganud ka üleüldist populaarsuse suurenemist kõikide toodete seas. Puhastamine on äärmiselt lihtne, ning soovitame seda teha peale igat küpsetamist. Vastasel juhul võib eelmisest korrast välja tilkunud juust kõrbema hakata ning põhjustada ebameeldivat kõrbemise lõhna.

Vahvlite küpsetamine

Meeldiv aroom, magus maitse ja huvitav tegevus on vaid mõned üksikud märksõnad, mis kaasnevad vahvlite küpsetamisega. Vastavalt soovile saate taigna ise teha või osta see juba valmis pulbrina. Mõlemad variandid töötavad, kuid pulbrist valmistamine on kindlasti lihtsam ning kiirem. Valmistage oma perele maitsvad ning meeldivalt vahvlid pühapäeva hommikul ning võite olla kindel, et kõik on paremas tujus. Lisaks sobib see ideaalselt perekonna äratamiseks. Kui tuba täitub meeldiva vahvlitest tuleva lõhnaga, siis on äärmiselt raske voodis püsida ning mitte reageerida. Peale vahvlite valmimist ei tasu unustada ka erinevaid lisandeid. Võite vahvlite kõrvale serveerida näiteks jäätist või hoopis moosi. See jääb juba teie enda otsustada ja sõltumata teie valikust – on tegemist õige valikuga. Võite ka vahvlid tükkideks lõigata ning valmistada mini vahvlid.

Pannkookide küpsetamine

Oleme kõik näinud kuidas vanaemad küpsetavad pannkooke ilma suurema probleemita, kuid endal see nii hästi ei õnnestu. Sellisel juhul on valikuid kaks – kas küsite vanaemalt nõu, kuidas seda muretult teha või hangite endale pannkookide küpseti, mis aitab teil säilitada õiget temperatuuri ja teeb enamuse teie eest ära. Pannkoogid on lahutamatu osa nädalavahetuse hommikutest, kuid kindlasti ei ole see ainuke aeg kuna neid süüa võib. Nagu ka eelnevalt mainitud küpsetid aitasid valmistada võileibu ja vahvleid, siis pannkookide küpsetaja muudab teie köögis veedetud aja lihtsamaks ning meeldivamaks. Pannkookide kõrvale või peale saate serveerida erinevaid moose ning ka soolaseid lisandeid. Valides endale pannkookide küpsetit, siis tasub vaadata erinevaid suuruseid ning leida enda jaoks see kõige optimaalsem lahendus.