Informacija
Tootekataloog

Võimlemisrõngad

Võimlemisrõngad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Tunturi, Schreuderssport kaupa. Hinnad algavad 18,69 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 4 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Võimlemisrõngad kui suurepärased treeningu vahendid

Enamik inimesi veedab oma päeva kas piiratud või siis vähese liikumisega. Pikaajaline kontoris ühe koha peal istumine ei ole tervisele kindlasti kasulik. Inimkeha vajab liikumist ja meditsiinis on üha rohkem tõendeid selle kohta, et regulaarne treenimine on tervise jaoks lausa hädavajalik. Liikumise puudumine tähendab ka seda, et üha rohkem inimesi on ülekaalulised. Kes iganes seetõttu otsustab oma ellu integreerida rohkem sporti, liikumist või võimlemist on kindlasti oma lähenemisega õigel teel. Võimlemisrõngas tuntud ka kui gym hoop on üks spordivahenditest, mis on eriti hea vahend kehakaalu langetamiseks.. 

Enamasti ei nõua võimlemisrõngaste kasutamine palju lihasjõudu, aga nende kasutamine tekitab liigutused, mis mõjutavad kogu sinu keha. Lisaks on võimlemisrõngastega ringide tegemine ka väga lihtsalt väga lõbus. Masseeriv hularõngas on lisaks kõigele veel seestpoolt kaetud mummukestega, mis ärritavad võimlemisrõnga kasutamisel naha surve retseptoreid. Võimelmisrõngad on kerged ja neid on mugav hoida ning võid ka soovi korral vastavalt ilmale õues trenni teha. Võimlemisrõngad aitavad kõhulihaseid tugevdada, kui neile raskusi lisada ja nii on trenn veelgi efektiivsem.

Võimlemisrõngas

Võimlemisrõngas on efektiivne viis, kuidas treenida endale sale keskkoht, kuid samas on võimlemisrõnga kasutamine ka lihtsalt lõbus ajaviide, mis parandab sinu keha vereringet ja soodustab kiiremat ainevahetust. Meeles peaks siiski pidama, et selleks et võimlemisrõnga kasutamine oleks maksimaalselt efektiivne, tuleks võimlemisrõngas keerutada ümber keha nii päri- kui ka vastupäeva. Võimlemisrõngas sobib igasse koju ja jõusaali oma kergesti hoiustatavuse tõttu. Neid on lihtne peita ukse taha, voodi alla või mujale, kus nad sulle ette ei jää ja pole nähtavad. Samas on võimlemisrõngas mugav ja kiire vahend, mida koheselt kasutusele võtta ja ruumi selle kasutamiseks leiab kindlasti igas kodus. 

Kuidas valida endale sobiv võimlemisrõngas?

Võimlemisrõngastel on erinevad pikkused ja läbimõõdud. Treeningvahendina kasutades on ideeks siin see, et mida suurema võimlemisrõngaga on tegu, seda rohkem peab pingutama, et rõngas ümber harjutaja piha pöörleks. Maasseeriv võimlemisrõngas toimib kehale ka rahustavalt ja aitab sellel lõõgastuda. Tundlikele inimestele soovitakse kasutada polsterdatud võimlemisrõngast, mis ennetab nahaaluste verevalumite teket. Need verevalumid puusal, mis väga tundliku nahaga inimestel võivad treeningu alguses tekkida, on ka ainsad teoreetilised vigastused, mille võimlemisrõnga kasutamine võib kaasa tuua. Kes soovib lihaseid intensiivselt treenida, võib tiire ümber oma keha joonistada ka integreeritud raskustega võimlemisrõngaid kasutades. Siis ühineb ainevahetus ja rasvapõletus tugeva treeninguga. Väga eriline efekt on magnetitega võimlemisrõngal. Seda kasutatakse magnetväljade tõestatud tervendava jõu saavutamiseks. Magneti kasutamine stimuleerib kehas oluliste kemikaalide vabanemist ja aktiveerib keha enda tervendavat jõudu.

Milliseid võimlemisrõngaid endale soetada?

Võimlemisrõngaste ostmisel võetakse arvesse erinevaid tegureid. Treeningu eesmärgile lisaks mängib rolli ka sinu enda kehakaal ja isiklik eelnev kogemus võimlemisrõngaste kasutamisel. Algajatele on oluline teada, et suurte ja raskustega võimlemisrõnga kasutama õppimine on keerulisem. Võimlemisrõngaste suurus peaks põhinema keha suurusel. Siin kehtib rusikareegel, et võimlemisrõngas peaks ulatuma põrandast kõhuni. Kes on vähegi kogemustega, võib kasutada ka väiksemat võimlemisrõngast. Kõigi võimlemisrõngastega on aga kohene treenimise algus võimalik. Kas siis siseruumides või hoopis õues. Vaja on vaid piisavalt suurt ala, et saaksid võimlemisrõngaga vabalt liigutusi teha.