Tootekataloog

Xbox

Xbox - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Razer, XBOX kaupa. Hinnad algavad 51,41 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 7 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Xbox mängukonsool

Mängukonsoolid on paljude inimeste lemmikud ja suurem osa meist on omanud mängukonsooli juba lapsest saati. Xbox mängukonsool on suurepärane aja veetmise vahend, millega saab mängida erinevaid mänge üksi, perega või koos sõpradega. Xbox mängukonsoolidega on võimalik mängida erinevaid mänge, nii eelmise kui ka praeguse põlvkonna videomänge. Xbox mängukonsoolide hulgast leiab nii Xbox series S kui ka Xbox series X mängukonsoole, mis toovad meieni mängud parima kvaliteedi ja kiirusega. Müügil on parima hinnaga ka parima kvaliteediga Xbox mängukonsoolid, mis pakuvad parimat ajaveetmisvõimalust koos pere ja sõpradega.

Xbox series S

Xbox series S mängukonsool on disainilt õhuke ning väike. Xbox series S mängukonsooliga saab mängida nii uuemaid kui ka vanemaid mänge. Xbox series S mängukonsoolil on piisavalt suur sisemälu, milleks on 512 GB, kuid seda saab vajadusel suurendada kuni 1 TB-ni. Ülihea mälu pole ainuke hea asi, mis sellel kauni välimusega mängukonsoolil on. Xbox series S mängukonsool pakub lisaks kõigele ka üli head kvaliteeti ja rikkalikke värve. Xbox series S mängukonsool on hea ajaviitmise vahend ja sellega saab mängida erinevaid mänge kas üksi, perega või koos sõpradega. Xbox series S mängukonsool on ka peale selle kõige ülihea hinnaga, mis võimaldab kõigil mängusõpradel soetada endale uue generatsiooni konsooli soodsalt. Kõik kes armastavad mängida uuemaid või vanemaid mänge saavad seda teha Xbox series S mängukonsooliga.

Xbox series X

Xbox series S mängukonsool on küll hea ja võimas, kuid veel parem ja võimsam mängukonsool on Xbox series X. Xbox series X mängukonsooliga saab nautida suurepärast 4K kvaliteeti, mis muudab mängimise koos pere või sõpradega veelgi paremaks. Xbox series X mängukonsool on uuendatud tarkvaraga, mis muudab mängukonsooli jõudluse ja kiiruse suurepäraseks. Xbox series X mängukonsooliga saab mängida kõiki mänge, ning tänu 1TB suurune sisemälu hoiustab kõiki mänge ja nendest tehtud koopiaid. Xbox series X mängukonsool on oma disainilt tunduvalt suurem, kui seda on Xbox series S mängukonsool, kuid tänu suuremale disainile on sellel ka parem jahutussüsteem, mis tagab mängukonsooli õige ja kiirema jahutuse. Xbox series X mängukonsool on ka pisut kallima hinnaga, kuid see on tingitud suuremast mälust ja võimsusest. Selle mängukonsooliga saavad kõik mängusõbrad nautida praeguse aja parimaid mänge ülihea kvaliteedi ja kiirusega.

Milline Xbox mängukonsool valida

Mõlemal Xbox mängukonsoolil on omad plussid ja miinused. Xbox series S mängukonsool on väiksem, kergem ja õhukese disainiga, seega seda saab kasutada ka väiksemates ruumides. Samas on Xbox series S mängukonsoolil 512 GB mälu, kuhu loomulikult mahub palju, kuid alati oleks hea rohkem mälu. Xbox series S mängukonsool on aga samas oma hinna poolest väga soodne ja seda saavad lubada endale suurem hulk inimesi. Xbox series X mängukonsool on oma kujult ja disainilt suurem, kuid see on tingitud ka selle võimsusest ja sisemusest. Xbox series X mängukonsoolil on suur 1TB suurune mälu ja sellega saab mängida kõiki mänge suurepärase 4K kvaliteediga. Xbox series X on aga oma hinna poolest pisut kallim kui Xbox series S mängukonsool. Mõlemad Xbox mängukonsoolid on omamoodi head ja valiku saab teha vastavalt oma soovidele ja rahakotile. Parimaid ja uuemaid mänge saab mängida nii Xbox series S kui ka Xbox series X mängukonsooliga.