Tootekataloog

Xbox One mängud

Xbox One mängud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Ea, GAME, XBOX žaidimai, Playstation 4 žaidimai, Bethesda kaupa. Hinnad algavad 15,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 171 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Tootefilter

Hind
Üksikmängija
Arvutimängu žanr
Lubatud vanuse vahemik
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Xbox One ja arvutimängud

Xbox toodab erinevaid mänge ja mängukonsoole ning Xbox One mängukonsool on paljude inimeste lemmik. Xbox One mängud konsoolidele tehakse suures valikus erinevaid seiklus- ja spordimänge, mida saavad mängida noored, vanad ja lapsed. Lisaks saab paljusid Xbox mängukonsoolil mängitavaid mänge mängida ka arvutis.  Tuntumad mängud on kindlasti Assassin's Creed, Just Dance, Fifa 21 ja paljud teised. Seiklusi, põnevust ja rõõmu pakkuvate mängude seast leiavad kõik konsooli või arvuti kasutajad endale kõige parema mängu, mida saab mängida üksi, perega või sõpradega. Uusi mänge tuleb ka pidevalt juurde ja need pakuvad avastamist ja mängurõõmu kõigile.

Mängud kogu perele

Xbox One mängukonsoolidega saavad mängida kõik ja Xbox One mängude hulgast leiab erinevaid toredaid mänge, mis sobivad mängimiseks kogu perele. Perele ja lastele mõeldud Xbox One mängud on erksad ja pakuvad võimalust veeta aega koos pere või sõpradega. Toredad ja liikumapanevate mängude hulgast leiab näiteks paljude lemmiku Just Dance. See lõbus tantsumäng paneb kogu pere liikuma ja pakub mängurõõmu tundideks. Saate seda mängida igal vabal hetkel ning kaasahaarav tantsumäng aitab ka kindlasti suvisesse vormi saada. Lisaks leiab veel palju erinevaid mänge, mis on lastesõbralikud, näiteks Monopoly. See mäng on lõbus ja aitab ka teha mängus õigeid otsuseid, mis aitab kaasa ka päris elus. Xbox One mängud on mõeldud kõigile ja pakuvad rõõmu igas vanuses mängu sõpradele.

Seiklusmängud

Seiklusmängud on kindlasti paljude lemmikuks valikuks. Seiklusmänge saavad samuti mängida pea igas vanuses mängusõbrad, kes tahavad saada uusi kogemusi ja avastada uusi maailmu. Xbox One ja PC mängude hulgast leiab laias valikus erinevaid seiklusmänge nagu näiteks Assassin's Creed. See mäng viib sind imelisse maailma, mis on täis erinevaid seiklusi. Cyberpunk 2077 viib aga mängija tulevikku, kus saab kogeda palju erinevaid seiklusi ja teha erinevaid missioone. Futuristlik mäng võimaldab kogeda uut maailma, kuid pole ka samas liialt ulmeline. Põnevusi ja seiklusi täis mängus saab sõita nii autodega kui muuta oma karakteri välimust. Red Dead Redemption viib aga mängija vesternlikku maailma, kus toimub igal nurgal midagi põnevat. Xbox One ja PC mängude hulgast leiab ka veel kõige uuema mängu, milleks on Elder Ring. Elder Ring pakub seiklust, paneb mõtlema ja aitab parandada oma mänguoskust. Saate võidelda erinevate koletistega ja seigelda suures ja ootamatusi täis mängumaailmas.

Spordimängud

Ka spordi armastajaid pole Xbox ega PC ära unustanud. Kõigile spordisõpradele on pakkuda erinevaid ja põnevaid mänge, mida saab mängida koos sõpradega ja tunda ennast kui spordiväljakul olles. Nii korvpalli, jalgpalli kui ka autosõprade jaoks on olemas erinevad mängud. Korvpallisõpradele on Xbox One mängude seast valida näiteks NBA 2k21, mida saab ka mängida arvutis. NBA 2k21 mäng pakub nii visuaalset kui ka praktilist elamust. Ka jalgpallisõpradele on olemas erinevad mängud ja kõige tuntum ja enim mängitud on kindlasti FIFA 21. Põnev jalgpallimäng võimaldab kõigil mängusõpradel nautida põnevat mängu ja kõik spordisõbrad tunnevad seda mängu mängides ennast justkui staadionil olevat. Elamusi ja strateegiaid täis mäng ei jäta kedagi külmaks ja see on suurepärane mäng, mida saab mängida koos sõpradega ja teha põnevaid mänguõhtuid. Spordimängud on ka väga hea kingitus lähedastele või sõpradele ning see lahe kingitus paneb kindlasti nende silmad särama.