Informacija
Tootekataloog

Xbox Series S

Xbox Series S - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu XBOX kaupa. Hinnad algavad 246,83 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 1 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Xbox series S

Xbox on aastakümneid pakkunud kõigile mängu sõpradele parima kvaliteediga mängukonsoole, millega on mängitud tuntuid ja vähemtuntud mänge. Nüüd on Xbox välja tulnud erilise mängukonsooliga, milleks on Xbox series S. Xbox series S on praeguse generatsiooni väikseim ja kompaktseim mängukonsool. Xbox series S mängukonsool võimaldab mängida parimaid mänge koos oma pere või sõpradega. Saate nautida head kiirust ja piisavalt suurt mälu, mis on olemas selles väikeses, kuid võimsas Xbox series S mängukonsoolis. Xbox series S mängukonsool on ka väga hea ja soodsa hinnaga, et kõik suuremad ja väiksemad mängusõbrad saaksid endale osta parima kvaliteediga mängukonsooli, millega veeta mõnusalt aega koos perega. 

Kaunis disain

Paljud mängukonsoolid on üsna suured ja kobakad, kuid Xbox series S mängukonsool on midagi muud. Xbox series S mängukonsool on praeguse aja üks peenemaid ja väiksemaid. Väike ja kompaktne disain võimaldab Xbox series S mängukonsooli kasutada ka kohtades, kus pole suurema mängukonsooli jaoks ruumi, kuid mängida sooviks ikka. Xbox series S mängukonsool on küll väike kuid see ei tähenda seda, et selle valmistamisel oleks midagi kahe silma vahele jäetud. Selle väikese mängukonsooli sees on olemas kõik vajalik, mis võimaldab mängida praeguse aja uusimad ja parimaid mänge. Saate ka Xbox series S mängukonsooli täielikult digitaliseerida, salvestades ja kopeerides kõik oma mängud turvaliselt pilve. Väike mängukonsool peidab endas veel nii mõndagi ja kindlasti tuleks see ise järgi proovida.

Super mänguelamus

Kõik tahavad kogeda parimat mänguelamust ja suurepärast mängukonsooli, kuhu mahuvad ära kõik lemmik mängud ja mis oleks ka kiire. See väike aga tubli Xbox series S mängukonsool võimaldab mängida parimaid mänge üksi, pere või sõpradega. Saate mugavalt salvestada oma mängud 512GB suurusesse sisemällu või vajadusel ka mälu suurendada 1TB-ni tänu Seagate-i mälu laiendus kaardile. Lisaks on alati võimalik salvestada ja kopeerida oma mängud pilve ja neid seal turvaliselt hoiustada. Xbox series S mängukonsooli kiire SSD võimaldab kiirelt valida oma lemmikmängu ja seda mängida. Xbox series S mängukonsool võimaldab ka kuulda 3D ruumilist heli, mis muudab mängimise veelgi paremaks. Rikkalikud värvid ja kiire mängukonsool muudavad mängimise sujuvamaks. Saate nautida oma lemmik mänge mugavalt ja veeta lõbusalt aega koos lähedaste ja sõpradega. Xbox series S mängukonsooliga mängimine on lihtsalt võrratu.

Parim kvaliteet parima hinnaga

Paljud mängukonsoolid on oma hinna poolest päris krõbedad, kuid Xbox series S mängukonsool on just parajalt soodne, et seda saaksid lubada kõik mängusõbrad. Xbox series S mängukonsool on valmistatud hoole ja armastusega, pakkumaks kõigile võimalust kasutada super kvaliteeti ja kiirust pakkuvat Xbox mängukonsooli. Parima kvaliteediga ja kiirusega jõuavad parimad mängud sinuni, et saaksid neid nautida koos lähedastega. Suurepärane helikvaliteet ja kiire laadimine tänu ülikiirele SSD kaardile võimaldavad valida kiirelt oma lemmikmängu ja jätkata mängimist sealt, kus pooleli jäite. Kompaktne ja õhuke disain annavad ka sellele mängukonsoolile kõvasti plusspunkte juurde. Xbox series S mängukonsool on just see parima hinnaga seade, mis võiks olla paljude mängusõprade kodus, et saaks nautida praeguse aja parimaid mänge. Lisaks on Xbox series S ka väga hea kingiidee kõigile Xbox mängude ja mängukonsoolide fännidele. Soodsa hinnaga Xbox series S ootab kõiki suuremaid ja väiksemaid, noori ja vanu mänguhuvilisi proovima seda uue põlvkonna seadet.