Informacija
Tootekataloog

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Xiaomi Mi 10 5G

Kuna XIaomi on end kuulsaimate nutitelefonibrändide vääriliseks konkurendiks seadnud, on ta järjepidevalt oma fänne võimsate ja soodsate nutitelefonidega rõõmustanud. Ja Xiaomi Mi 10 pole sellest reeglist erand. See on väga hea keskklassi telefon, mis pakub hea ja meeldiva kasutuskogemuse jaoks uusimaid tehnilisi andmeid koos uusimate 5G võimalustega.

Mi 10 5G-l on muljetavaldav 6,67-tolline Super AMOLED ekraan, millel on sujuv 90 Hz värskendussagedus, millest piisab filmide, mängude või lihtsalt sotsiaalmeedia sirvimiseks. Lisaks võimaldab telefon valida ühe SIM-kaardi ja kahe SIM-kaardiga mudelite vahel, muutes selle sobivamaks äritegevuseks, kui just seda otsite.

Telefon on kiire ja reageerimisvõimeline tänu hästi läbimõeldud MIUI 12.5-le ning võimsale kiibistikule, kaheksatuumalisele CPU-le ja muljetavaldavale GPU-le. Mis puudutab salvestusvõimalusi, siis saate valida mitme konfiguratsiooni vahel, alustades vaikimisi 128 GB ja 8 GB muutmäluga ning kuni 256 GB 12 GB muutmäluga. Valige hoolikalt, sest Mi 10 5G-l pole pesa, mille abil mälu veelgi täiendada.

Sellel on aga suurepärane neljakordne põhikaamera, millel on 108 MP + 13 MP + 2 MP + 2 MP objektiivid ja võimalus salvestada videoid 8K eraldusvõimega 30 kaadrit sekundis. Selfikaameral on korralik 20 MP sensor koos täieliku HDR-toega. Nii et lisaks headele spetsifikatsioonidele on sellel keskklassi kangelasel ka suurepärane kaamera kvaliteet!

Tänu mahukale 4780 mAh akule peab teie telefon vastu terve päeva ja sellel on ka suurepärased funktsioonid nagu kiirlaadimine, toiteedastus, kiire juhtmevaba laadimine ja isegi juhtmevaba pöördlaadimine!

Hinda arvestades on muljetavaldav, kui palju Xiaomi on suutnud selle väikese jõujaama sisse ära mahutada.

Xiaomi Mi 10 Ultra

Pro ja Lite mudelite versiooniuuendus, Xiaomi Mi 10 Ultra on võimas telefon, millel on hämmastav 6,67-tolline OLED-ekraan täpse värviesituse jaoks ning uskumatu värskendussagedus 120 Hz, et saaksite hõlpsalt videoid, mänge või sotsiaalmeedia kerimist nautida.

Korpusealune võimas riistvara tagab MIUI 12.5 sujuva töö ja pakatab piisavalt võimsust ka kõige nõudlikumaks tööks. Kuigi mälu täiendamiseks pole kaardipesa, saate valida erinevate valikute hulgast – alates 128 GB ja kuni 512 GB.

Mi 10 Ultral on ka hämmastav neljakordne põhikaamera kahe 48 MP + 12 MP + 20 MP sensoriga, 8K videovõimalus ja hea 20 MP selfie-kaamera. Hiiglaslik 4500 mAh aku tähendab, et aku tööeaga pole probleeme.

Lõppkokkuvõttes pakub Mi 10 Ultra palju rohkem kui 10T või Pro versioon, kuid kui otsite suurepärast Xiaomi telefoni, mida oma igapäevaste vajaduste jaoks kasutada, on Mi 10 Ultra ideaalne kandidaat!

Xiaomi Mi 10T 5G

Täisväärtuslik 5G nutitelefon Mi 10T pakub kõike parimat, mille poolest Xiaomi telefon on tuntud, alates laiast 6,67-tollisest ekraanist kuni suurepärase kaamerani, mida juhib 64 mp põhisensor.

Sellel on sujuv 144 Hz värskendussagedus ja tänu võimsale riistvarale pakub see turul parimat kasutuskogemust. See tähendab, et teil on kogu võimsus, mida vajate mängude, videote ja palju muu jaoks.

Saate valida paljude algsete salvestusvõimaluste hulgast kuni 128 GB-ni ja hiiglaslik 5000 mAh aku aitab teie telefonil vastu pidada terve päeva ilma laadimiseta.

Suurepärane aku tööiga, võimas riistvara, 144 Hz värskendussagedus, 5g võimekus ja hämmastav kaamerakvaliteet on Xiaomi Mi 10T väheste müügiargumentide hulgas.

Tutvu meie poes saadaoleva Xiaomi telefonide valikuga ja vali endale kõige rohkem meeldivad mudelid. Ükskõik, kas otsite suurepärast kaamerakvaliteeti või võimsat jõudlust, meil on telefone igale maitsele.